Nowy Britax-Romer Dualfix 2 R - Najlepszy fotelik dla Twojego dziecka

Nowy Britax-Romer Dualfix 2 R – Najlepszy fotelik dla Twojego dziecka

Nowy Britax-Romer Dualfix 2 R – Najlepszy fotelik dla Twojego Dziecka

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Nowy fotelik samochodowy od Britax-Romer, Dualfix 2 R, oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Twojego dziecka. Ten innowacyjny produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa ECE R44/04 uzyskany dzięki zastosowaniu w nim najlepszych technologii jakie dostępne są na rynku, w tym wytrzymała konstrukcja i wyściółka, która zapewnia maksymalny komfort i ochronę dla dziecka. Fotelik Dualfix 2 R dostępny jest w trzech kolorach: szarym, czarnym i czerwonym, dzięki czemu każdy rodzic może wybrać odpowiedni model, który najlepiej pasuje do wystroju wnętrza samochodu.

Przechylenie i obrót fotelika do łatwego dostępu do dziecka

Fotelik Dualfix 2 R może być łatwo i wygodnie przechylany i obracany w kierunku tylnego siedzenia samochodu, dzięki czemu rodzice mogą z łatwością dostać się do swojego dziecka. Przechylenie i obrót fotelika wykonywane są jednocześnie, szybko i bezpiecznie. Dodatkowo, fotelik posiada specjalny uchwyt, który ułatwia jego przemieszczanie i przenoszenie.

Funkcja ISOFIX dla stabilnego i bezpiecznego mocowania

Fotelik Dualfix 2 R został zaprojektowany z myślą o najlepszym bezpieczeństwie Twojego dziecka. Wyposażony jest w funkcję ISOFIX, dzięki czemu może być mocowany bezpiecznie i stabilnie za pomocą uchwytów ISOFIX. Uchwyty te dostępne są w większości nowoczesnych samochodów.

Regulowany system bezpieczeństwa

Dualfix 2 R wyposażony jest w regulowany system bezpieczeństwa, który pozwala na regulację i dopasowanie poziomu ochrony do wzrostu dziecka. System ten składa się z 5-punktowego systemu bezpieczeństwa oraz z regulowanej wysokości zagłówka, która również może być dostosowana do potrzeb dziecka.

Podwójny układ zabezpieczający dla najmłodszych

Fotelik Dualfix 2 R może być używany do 4 roku życia dziecka. Aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo, fotelik można używać w dwóch systemach ochronnych: pierwszy jest przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca do 3,5 roku życia i wymaga użycia pasa bezpieczeństwa samochodu, drugi – dla dzieci od 3,5 do 4 roku życia – wymaga użycia 5-punktowego pasa bezpieczeństwa samochodu. Zmiana między tymi systemami ochronnymi jest bardzo prosta.

Ergonomiczny kształt

Kształt Dualfix 2 R zapewnia dziecku maksymalny komfort podczas jazdy. Ergonomiczny kształt fotelika wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają dziecku maksymalny komfort. Dodatkowo, fotelik został zaprojektowany z uwzględnieniem najnowszych technologii, które zwiększają wygodę i komfort dziecka.

Elegancki i estetyczny design

Fotelik Dualfix 2 R cechuje się nowoczesnym i eleganckim designem, który doskonale wpisuje się w wystrój wnętrza samochodu. Design ten jest dostępny w trzech kolorach: szarym, czarnym i czerwonym, dzięki czemu rodzice mogą wybrać model, który najlepiej pasuje do wystroju wnętrza.

Opcjonalne składane podłokietniki

Istnieje również możliwość zamówienia opcjonalnych składanych podłokietników, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy. Podłokietniki te są łatwe w montażu i demontażu, dzięki czemu można je szybko i wygodnie wyjąć, gdy dziecko nie jest w samochodzie.

Zalety fotelika Dualfix 2 R

Nowy fotelik Dualfix 2 R od Britax-Romer dostarcza rodzicom wszystkich korzyści i zalet, jakich oczekują od produktu dla swojego dziecka. Ten wyjątkowy fotelik samochodowy oferuje maksymalną ochronę, wygodę, komfort i bezpieczeństwo dziecku, dzięki czemu rodzice mogą czuć się spokojnie i bezpiecznie. Fotelik ten z pewnością będzie doskonałym wyborem dla Twojego dziecka.
Jeśli szukasz najlepszego i najbardziej bezpiecznego fotelika dla swojego dziecka to sprawdź nowy model Britax-Romer Dualfix 2 R – kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej : Britax-romer dualfix 2 r.