armatura higieniczna

Do czego służy armatura higieniczna?

Aby zapewnić wolne od zanieczyszczeń podłączenie higienicznych i wysokiej czystości systemów przetwarzania, zaufaj higienicznym. Wszystkie komponenty ze stali nierdzewnej spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące jakości powierzchni, odporności na mikrobiologię i korozję, wysokiej łatwości czyszczenia, wytrzymałości materiału, jednolitej grubości i spawania bez szczelin. Zapewnia to bezawaryjną pracę, bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność zadań w przemyśle mleczarskim, spożywczym, napojów, środków higieny osobistej oraz biotechnologii i farmacji.

Chroń integralność i jakość procesu za pomocą higienicznej armatury

Dla optymalnego bezpieczeństwa, niezawodności i wydajności – odwiedź http://www.heco.pl/

  • Łatwe w czyszczeniu higieniczne armatury z wewnętrznym wykończeniem powierzchni do zastosowań higienicznych i o wysokiej czystości
  • Zminimalizowane ryzyko martwych odnóg i skażenia mikrobiologicznego dzięki spoinom bez szczelin
  • Zgodność ze światowymi standardami higienicznymi
  • Łatwy dostęp online do zdigitalizowanych certyfikatów materiałowych za pomocą narzędzia programowego
  • Łatwy dostęp do informacji o dostępności części zamiennych dzięki alertom o stanach magazynowych w czasie rzeczywistym w globalnych centrach dystrybucyjnych

Typy armatury higienicznej

Armatura higieniczna może być dołączona do Twojego systemu na wiele sposobów. Może być mocowany za pomocą jednej śruby, mając zawiasy z podwójnym kółkiem po drugiej stronie, lub możesz wybrać konstrukcję, która mocuje się za pomocą śrub z każdej strony i bez zawiasu. Jeśli masz do czynienia z niektórymi aplikacjami wysokociśnieniowymi, możesz dołączyć trzecią śrubę w konstrukcji zawiasowej, z boku samego zawiasu.

Armatura sanitarna, znana również jako zaciski sanitarne lub zaciski higieniczne, to urządzenia zaciskowe służące do uszczelnienia dwóch tulejek ze sobą w sposób spełniający wysokie standardy higieniczne organów regulacyjnych. Okucia te, często szybkie w montażu, zapewniają bezpieczne połączenia między urządzeniami bez tworzenia miejsc, w których mogą gromadzić się bakterie.

Dzięki niezrównanej wydajności w czasie montażu i demontażu, obejmy sanitarne pozwalają osiągnąć wyższy poziom czystości spoin. Osprzęt ten, mający kluczowe znaczenie dla przemysłu farmaceutycznego i biotechnologicznego, doskonale sprawdza się w zastosowaniach, w których należy zachować warunki sanitarne podczas prac związanych z konserwacją połączeń rurowych.